[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
Sa ne intalnim la Targurile apicole - Forum Apicol | Apicultura de la pasiune la profesie.

Sa ne intalnim la Targurile apicole

Targuri apicole din tara si din strainatate la care am luat parte sau intentionam sa o facem.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
simi
Mesaje: 36
Membru din: 16 Ian 2015, 04:25
Localitate: Husi,jud.Vaslui
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Sa ne intalnim la Targurile apicole

Mesajde simi » 19 Ian 2015, 13:47

Va salut.Pentru ca as vrea sa ne cunoastem si personal,cred ca o conditie sine qua non este sa ne intalnim.Si cum deocamdata suntem in formatie restransa,dar acesta e inceputul,propun sa vedem cine si la care Targuri apicole participa de ambele parti ale,,baricadei,,dar mai ales dintre noi,membrii forumului,eventual prieteni,cunostinte etc.
Am ales sa vin la Targu Mures pentru ca e primul Targ apicol din acest an si ard de nerabdare sa vad,sa-mi cumpar tot ce-mi trebuie si sa invat.
Cu cine ma pot vedea dintre voi?

Ovidiu Nicolae
ApiExpert
Mesaje: 117
Membru din: 04 Ian 2015, 09:11
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Sa ne intalnim la Targurile apicole

Mesajde Ovidiu Nicolae » 19 Ian 2015, 15:06

Este foarte buna initiativa dvs. Noi vom fi prezenti la Blaj si la Craiova si daca ne va permite timpul si la Faget. Din pacate avem un program foarte incarcat si sunt mici sansele sa putem lua parte si la alte targuri in afara de acestea.

Avatar utilizator
irinel venczel
Mesaje: 76
Membru din: 11 Ian 2015, 11:08
Localitate: constanta
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sa ne intalnim la Targurile apicole

Mesajde irinel venczel » 19 Ian 2015, 19:22

Sigur nu voi putea sa ajung la niciunul dintre targurile prezentate de dl. Ovidiu si o spun cu mare parere de rau, dar am un serviciu destul de solicitant
( coordonez o echipa de vanzari si un parc auto ) iar in putinul timp pe care il mai am in weekend, capsez rame, construiesc micronuclee, vopsesc sau revopsesc corpuri - caturi... si ce mai face un apicultor iarna.... Ce nu am precizat pana acum, este ca locuiesc in oras (Constanta) dar stupina o am la 40 km de casa, merg saptamanal (acum pe timp de iarna, macar 2-3 ore duminica ) sa vad care " e mersul ". Sa nu uitam ca suntem deja la jumatatea iernii ( care oricum a fost destul de blanda pana acum ), mai e putin pana in primavara si nu imi place sa fiu prins pe picior gresit in ceea ce priveste logistica.
O spun inca odata cu parere de rau ca nu pot veni la targuri, dar, vine vara si cine se abate pe la mare ( chiar daca vine la plaja sau vine in pastoral)... il rog sa nu ezite sa ma contacteze, macar pentru a ne cunoaste...
Sa nu se inteleaga ca si in plin sezon apicol merg la albine o data pe saptamana, ca aia n-ar mai fi apicultura. Incepand din aprilie, merg din doua in doua zile dupa amiaza, dupa program si pana seara tarziu "vad si aud numai albine"


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Înapoi la “Targuri apicole”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron