[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
Salut! - Forum Apicol | Apicultura de la pasiune la profesie.

Salut!

Primul pas in comunitatea ApiExpert il faci aici. In aceasta sectiune se vor prezenta membrii noi: cine sunt, de unde sunt, cati stupi au si cum au ajuns la apicultura.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
roby
Mesaje: 17
Membru din: 19 Feb 2015, 20:36
Localitate: BRAILA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Salut!

Mesajde roby » 08 Mar 2015, 07:40

Salutari si numai bine echipei apiexpert precum si tuturor colegilor de pe acest forum!!! Numele meu e Cristi si sunt un apicultor la inceput de drum. Vreau sa multumesc domnilor de la APIEXPERT pentru amabilitatea de a fi creeat acest forum care , cel putin pentru mine a venit cu multe raspunsuri la intrebari care ma framantau si la care in alta parte nu gasisem raspunsuri obiective. Multumiri tuturor celor care vin cu raspunsuri prompte si la obiect. Unul dintre lucrurile care imi place cel mai mult aici e ca fiecare raspuns e insotit si de explicatiile de rigoare la intrebari ca de ce e bine sau nu sa faceti intr-un anume fel..... Va multumesc domnilor RADU si OVIDIU si pentru ca aveti amabilitatea sa ne raspundeti la intrebari pe care alti apicultori cu experienta le considera SECRETE si pe care vor sa le tina doar pentru ei. SA AVETI PARTE NUMAI DE SUCCESE IN TOT CEEA CE INTREPRINDETI SI IN TOT CEEA CE FACETI , ca vorbind doar in numele meu , mi-ati elucidat multe mistere, si sper ca daca o sa va mai intreb cate ceva de acun incolo sa nu va deranjez!!! C itind saitul si forumul dumneavoastra dar si vizionand filmuletele domnului DAN MARGARIT am inteles importanta calitatii matcilor daca urmarim sa facem apicultura performanta atat cat ne ofera zonele si flora tarii noastre , care dupa parerea mea ofera suficient cat apicultura dincolo de hoby sa poata deveni cat de cat profitabila , asta depinzand de fiecare apicultor in parte . SANATATE SI NUMAI BINE TUTUROR APICULTORILOR!!!!!

Ovidiu Nicolae
ApiExpert
Mesaje: 117
Membru din: 04 Ian 2015, 09:11
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Salut!

Mesajde Ovidiu Nicolae » 08 Mar 2015, 07:55

Salut si bun venit in mica noastra comunitate online care creste usor pe zi ce trece. Ne bucura mult atunci cand citim cuvinte de apreciere ca ale dvs., in primul rand pentru ca ne confirma ca suntem in directia cea buna in ceea ce priveste acest forum. In momentul in care am pus proiectul pe hartie cu Radu acesta a fost punctul de care am plecat, si anume sa infiintam un alt fel de forum, unul in care informatia utila, transparenta totala si colegialitatea sa fie baza acestei comunitati. Tocmai din acest motiv am decis ca niciun link sa nu fie considerat reclama, sa nu avem sectiune de mica publicitate sau orice altceva legat de activitatea noastra comerciala, nu exista ranguri pentru utilizatori, toti suntem colegi de forum si de meserie si oricine poate invata de la oricine.

Mult succes in tot ceea ce faceti si sa fiti convins ca aveti toata sustinerea noastra si a colegilor de forum.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Înapoi la “Bun venit!”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron