[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
Salutare - Pagina 2 - Forum Apicol | Apicultura de la pasiune la profesie.

Salutare

Primul pas in comunitatea ApiExpert il faci aici. In aceasta sectiune se vor prezenta membrii noi: cine sunt, de unde sunt, cati stupi au si cum au ajuns la apicultura.
Ovidiu Nicolae
ApiExpert
Mesaje: 117
Membru din: 04 Ian 2015, 09:11
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Salutare

Mesajde Ovidiu Nicolae » 31 Ian 2015, 15:23

Va salutam si va uram bun venit pe forumul ApiExpert!

Iulian
Mesaje: 5
Membru din: 29 Ian 2015, 04:22
Localitate: Galati
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Salutare

Mesajde Iulian » 31 Ian 2015, 18:53

Salutare! Sunt din Galati, am început sã practic apicultura în 2012 când am cumpãrat 6 roiuri și am băgat la iernat anul acesta 42 familii, rāspund toate la apel deocamdatã. M-am înscris pe acest forum în speranța stabilirii unei legãturi cu un producător de matci, de a discuta cu alti apicultori si de ce sa nu recunosc si concursul. Voi cumpara anul acesta oricum cateva matci de la voi.

Ovidiu Nicolae
ApiExpert
Mesaje: 117
Membru din: 04 Ian 2015, 09:11
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Salutare

Mesajde Ovidiu Nicolae » 31 Ian 2015, 19:09

Va salutam si va uram bun venit in comunitatea noastra! Si bineinteles, mult succes la concurs! :)

fara63
Mesaje: 1
Membru din: 01 Feb 2015, 19:33
Localitate: Timisoara
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Salutare

Mesajde fara63 » 01 Feb 2015, 19:51

buna tuturor! sunt din timisoara , am in prezent 7 familii de albine si imi doresc sa invat cat mai multe din experienta voastra.

Ovidiu Nicolae
ApiExpert
Mesaje: 117
Membru din: 04 Ian 2015, 09:11
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Salutare

Mesajde Ovidiu Nicolae » 01 Feb 2015, 20:10

Bine ati venit pe forumul ApiExpert! Speram sa va fie de folos informatiile si suportul oferit de mica noastra comunitate care insa creste pe zi ce trece. Indiferent de nelamurire, nu ezitati sa intrebati sau sa deschideti un nou subiect de discutie. Mult succes!

bogdan
Mesaje: 20
Membru din: 03 Feb 2015, 20:49
Localitate: Cordun, Neamţ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Salutare

Mesajde bogdan » 03 Feb 2015, 21:04

Bună seara! Mă bucur că am posibilitatea de a cunoaște apicultori care au sau nu au experiență în această îndeletnicire. Pentru mine asta e. Meseria îmi este alta şi din acest motiv nu pot spune că sunt expert ci doar cunoscător. Astăzi am comandat 10 mătci Buckfast şi ard de nerăbdare să le vad la treabă. Deci, salutare tuturor si sper ca experiența de faţă să fie constructivă.

Ovidiu Nicolae
ApiExpert
Mesaje: 117
Membru din: 04 Ian 2015, 09:11
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Salutare

Mesajde Ovidiu Nicolae » 03 Feb 2015, 21:14

Va salut si ma bucur sa va avem alaturi de noi si pe forum. Va uram bun venit si mult succes in aceasta noua meserie!

geockas
Mesaje: 1
Membru din: 06 Feb 2015, 21:51
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Salutare

Mesajde geockas » 06 Feb 2015, 22:00

Salutare. sunt un stupar din Bihor, nou in bransa, va doresc tuturor un an plin cu multe realizari!!!

byju1977
Mesaje: 1
Membru din: 06 Feb 2015, 11:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Salutare

Mesajde byju1977 » 07 Feb 2015, 06:01

Sunt cristi din craiova...momentan am 8 roiuri...de 5 ani fac tot felul de experiente de supravietuire pe roiurile de albine,anul asta sper sa fac rost de matci imperecheate ca m.au facut praf prigoriile la matci anul trecut,si iar trec divizat roiurile de anul trecut sa fac altele anul acesta...

Ovidiu Nicolae
ApiExpert
Mesaje: 117
Membru din: 04 Ian 2015, 09:11
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Salutare

Mesajde Ovidiu Nicolae » 07 Feb 2015, 09:21

Va salutam si uram bun venit noilor colegi de forum!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Înapoi la “Bun venit!”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori