[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
sa facem cunostinta - Forum Apicol | Apicultura de la pasiune la profesie.

sa facem cunostinta

Primul pas in comunitatea ApiExpert il faci aici. In aceasta sectiune se vor prezenta membrii noi: cine sunt, de unde sunt, cati stupi au si cum au ajuns la apicultura.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
simi
Mesaje: 36
Membru din: 16 Ian 2015, 04:25
Localitate: Husi,jud.Vaslui
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

sa facem cunostinta

Mesajde simi » 16 Ian 2015, 04:45

Va salut pe toti.Sunt cel mai incepator apicultor,desi acum 25 de ani am fost inoculat cu aceasta,,boala,,la cursurile de Apicultura organizate in cadrul Scolii teologice pe care am absolvit-o.Sunt preot,profesor si dirijor de cor bisericesc.In restul timpului pescar.Imi place aerul curat,natura virgina si independenta,desi,prin natura ,,meseriei,,mele unii m-ar putea,teoretic,contrazice.
Am gasit intamplator acest forum,dar in secunda 0 am ales sa fiu membru pentru ca vreau sa fiu intotdeauna printre cei mai buni din bransa.
Am ales sa incep apicultura cu stupi me din poliuretan,consider aceasta un avantaj pentru zona mea(jud.Vaslui) si vreau material biologic de calitate pentru ca nu cred ca,in conditiile din tara noastra,voi putea sa fac o selectie corecta a liniei.
In rest,ce pot sa va mai spun despre mine,sunt familist convins,desi fosta sotie,daca ar citi asta cred ca ar avea alta parere,avem 4 baieti,la un loc,varianta 3+1,am multe pasiuni,dintre cele mai diverse(mecanica,pescuit am mai spus,canoeing),am schimbat acum 2 ani prefixul la 4(asta in legatura cu varsta).

Ovidiu Nicolae
ApiExpert
Mesaje: 117
Membru din: 04 Ian 2015, 09:11
Localitate: Craiova
Contact:

Re: sa facem cunostinta

Mesajde Ovidiu Nicolae » 16 Ian 2015, 09:37

Bine ati venit pe forumul ApiExpert! Am citit cu placere postul dvs. de prezentare si chiar amuzat de partea cu familistul convins. :) Speram si suntem increzatori ca vom avea ce invata unii de la ceilalti si vom continua sa progresam. Numai bine!

simi
Mesaje: 36
Membru din: 16 Ian 2015, 04:25
Localitate: Husi,jud.Vaslui
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: sa facem cunostinta

Mesajde simi » 17 Ian 2015, 05:50

Multumesc pentru primire si gazduire.Sper ca,peste ani macar,sa pot si eu oferi,nu numai culege de la apicultori.,,Daruind,vei dobandi,,


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Înapoi la “Bun venit!”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori

cron